Sıkça sorulan sorular

Webinar sunumlarını paylaşıyor musunuz?

Webinar sırasında kullanılan sunumları e-posta yolu ile katılımcılarımıza göndermemiz mümkün değildir. Bunun yerine, mikrositemizdeki ‘Webinar videoları’ sekmesinden veya direk https://dijital.saglamkobi.org/kategori/webinar-videolari adresinden sunumların da görüntülendiği webinar kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Program sonunda katılımcı belgesi alabilir miyim?

Evet. Dijital Sağlam KOBİ programına yüksek katılım göstermeniz ve webinar sonrası sizlerle paylaşılan webinar sonrası değerlendirme formlarını ekibimize eksiksiz iletmeniz halinde tüm katılımcılarımıza katılım belgesi düzenlenmektedir.

Eğitmenlere webinar sonrasında nasıl ulaşabilirim?

Webinar sonrasında herhangi bir soru veya yorumunuz için eğitmenlerimize “Canlı Destek” butonu aracılığı ile bildirimde bulunabilirsiniz. Eğitmenlerimiz uygunluk durumlarına göre sizlere 48 saat içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Teknik destek ekibi ile nasıl iletişim kurabilirim?

Ekibimiz ile hem “Canlı Destek” butonu aracılığı ile hem de [email protected] Adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlere 48 saat içerisinde mutlaka geri dönüş sağlayacaktır.

Bu programdan işletmem için maddi destek yardımı alabilir miyim?

Dijital Sağlam KOBİ programı işletmelerin özellikle COVID-19 sonrasında iş sürekliliklerini desteklemek amacıyla dijital ve online iş araçlarını daha etkin kullanması için eğitimler vermeyi amaçlamaktadır. Google.org tarafından fonlanan ve Youth Business International (YBI) destekleriyle yürütülen programda iş dünyasının lider kurumlarından TOBB ile iş birliği yapılmaktadır. Bu kapsamda, programın amacı işletmelere fon sağlayarak kısa vade çözümler üretmek değil, kapasite artırımı aracılığı ile uzun vadede işletmelerin iş sürekliliğini desteklemektir.

Programa katılabilmek için Türk vatandaşı olma zorunluluğu var mı?

Hayır. Programa katılabilmek için Türk vatandaşı olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Programımızda vatandaşlık uyruğu ayırt edilmeksizin tüm KOBİ’lerin yanı sıra bireysel girişimci, işletme sahibi, oda ve borsa yetkililerine hizmet verilmektedir.

Eğitimler kapsamında yer alan Sağlam KOBİ araçlarına nereden ulaşabilirim?

Afet Direnç Testi, En İyi 20 İpucu, Çalışma Kİtapçığı ve Acil Durum Eylem Planı’ndan oluşan Sağlam KOBİ Araç Kiti’ne https://saglamkobi.org/ web sitesine üye olarak erişebilirsiniz. Üye olduktan sonra web sitemizdeki tüm araçlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.